O nás

Naše filozofie

Na milujuvino.cz Vám přinášíme lahodná vína z celého světa, jejichž chuť zaujme, lahodí s pokrmy a zároveň mají velmi dobrý poměr kvality a ceny. Jejich cena se (většinou) pohybuje od 100 do 300 Kč. Ceny obsahují sponzorský příspěvek pro jednu ze tří nadací působících v České republice.

Informace o milujuvino.cz

Naše mateřská společnost Sante Holding, s.r.o. byla založena v roce 1997, takže již máme s prodejem vína bohaté zkušenosti. Specializujeme se hlavně na velkoobchodní prodej vína hypermarketům a dosud jsme prostřednictvím největších řetězců v zemi prodali přibližně čtyři miliony lahví. Nyní získané zkušenosti využíváme, abychom konečnému spotřebiteli, tedy Vám, dodávali nejhodnotnější vína na trhu.

Jak to funguje

  1. Vyberte si lahev: hledejte a prohlížejte si naše vína podle ceny, profesionálního hodnocení, odrůdy a země, nebo můžete pro rychlý výběr využít jeden z našich seznamů nejlépe hodnocených či nejoblíbenějších vín (vlevo).
  2. Přečtěte si a informujte se o každém víně, které si vyberete, sestavte si objednávku, s níž budete spokojeni. Vaše víno bude doručeno do dvou až čtyř pracovních dnů.
  3. Využívejte svůj účet, abyste si pamatovali, jaké víno jste si koupili, a mohli tak s rostoucími zkušenostmi měnit svůj výběr a budovat sbírku vína, se kterou budete spokojeni a o kterou se rádi podělíte se svými přáteli.

S pozdravem
Váš tým milujuvino.cz


Dárkové poukazy

Udělejte radost známým či kolegům a pořiďte dárkový certifikát na vína milujuvino.cz!

Přijímáme platební karty Visa a Mastercard